Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Hizmetlerimiz Polyurea Hammadde

Polyurea Hammadde

1 PDA Polyurea, çok yönlü projelerinizi hayata geçirmek için yenilikçi iş ortağı olarak yanınızda yer alır. Polyurea  bazlı üretimimiz ile  özel taleplerinizi hızlı ve hedef odaklı olarak çözebilecek konumdayız.

2 PDA Polyurea sistemi  özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Renk çeşitliliğini ve işlevselliği mükemmel biçimde birleştirmekte ve bu sayede çok çeşitli malzeme ve yüzey yapıları için kullanılabilmektedir.

3 PDA Polyurea sistemi ile yaratıcılığınızda sınırlar kaldırılmaktadır.İster kompozit, metal, plastik, beton, ahşap isterse mineralli işleme malzemeleri olsun, hiç fark etmez. Sizinle birlikte her zemine uygun çözümü üretiyoruz.

PDA , Polyurea kaplama hammaddeleri ile hizmetinizdedir....

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....