Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea Yüzme havuzu ve Aquapark için

Polyurea Sistemi, bireysel olarak yüzme havuzu ve aktivite sektörünün ihtiyaçlarına uygun hale getirilebilir. Yüksek kimyasal mukavemet, UV dayanımı ve klorlu su mukavemeti sayesinde yüzme havuzları, kaydıraklar ve sauna alanları çekincesizce Polyurea  ile kaplanabilir. Etkinlik parklarındaki ekipmanlarda çokça görüldüğü gibi, bireysel şekil ve renk talepleri, tamamen sizin şartlarınıza uygun olarak düzenlenebilir.

Avantajlar:

  • İsteğe göre renk seçimi
  • UV ışığına ve iklime dayanıklı
  • Yüksek kimyasal mukavemet
  • Oda sıcaklığında hızlı kuruma

Çevre ile ilgili hususlar:

  • Solvent içermez
  • Sertifikalı cilt dostudur

  • Filtre
  • Arama

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....