Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea metal kaplama için

 

2K Polyurea ITC- Metal'inin özellikleri sayesinde dikey kaplamalar dahi akmadan veya damla oluşmadan gerçekleştirilebilir. Polyurea kaplama işlemi, dikişsiz ve derzsiz yüzeylerin oluşmasını sağlar ve küçük delikleri kapatır. Suyun veya donun nüfuz etmesiyle oluşabilecek korozyon ve iklimsel hasarlar önlenir. Kolay kullanılabilen Polyurea, yüksek kullanım süresiyle ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Sonuç olarak sürekli ışığa ve iklime karşı dayanıklı bir yüzey elde edilir. Hava koşullarına dayanma, DIN EN ISO 11341 gereğince test edilmiştir.

Avantajlar:

  • Özel ayarlanabilir sertlik
  • İklime ve UV ışığına karşı aşırı dirençli
  • Maliyet avantajları

Çevre ile ilgili hususlar:

  • Daha uzun bakım aralıkları
  • Daha az malzeme kullanımı
  • Solvent içermez

  • Filtre
  • Arama

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....