Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea Isı ileten

Genel olarak plastiklerin ısıyı iyi iletmedikleri bilinir. Akıllı karbon nano borucuklarının (CTN) kullanılmasıyla PANADUR poliüre, ısıyı ileten iyi bir seçenek haline gelerek, fazla ısıyı (örneğin bir cihaz mahfazasının sıcak noktasından) tüm mahfazaya dağıtır. Bu sayede komple mahfaza birimi önemli münferit bileşenlerin soğutulması için kullanılabilir. Pahalı ve ağır metal soğutucular veya fazla gürültülü fanlardan tasarruf edilir.

Avantajlar:

  • Daha büyük yüzeyden faydalanarak mevcut mahfaza bölümlerinden ısı enerjisi atılır
  • Ağırlıktan tasarruf
  • Giderlerin düşürülmesi

Çevre ile ilgili hususlar:

  • Metal kullanımı azaltılabilir
  • Üretim proseslerinin optimize edilmesi enerji tasarrufları sağlar

  • Filtre
  • Arama

Ürünleri Görüntülemek için Lütfen Uygun Bir Kategori Seçin...

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....