Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea Kızılötesi soruğumlu

Polyurea Güneş ışınlarının kızılötesi payını soğurma kabiliyeti oldukça yüksek olan özel pigmentlerin kullanılması ile ısıyla yüzeyi temperlemek için ideal bir imkana dönüşmektedir. Genel olarak bunun için renk çeşitliliğini aşırı kısıtlayan, siyah pigmentler kullanılsa bile, PANADUR açık gri pigmentleri ölçü olarak kullanmaktadır. sizin renk tonunuzu uygun biçimde oluşturur ve kaplamada enerjik avantajlar sağlamaya çalışır.

Avantajlar:

  • Elverişli güneş enerjisi sayesinde maliyet avantajları
  • Yenilikçi teknoloji sayesinde renk çeşitliliği

PANADUR Sistem ile verimlilik:

  • Enerji tasarruflu
  • Maliyet düşürücü

  • Filtre
  • Arama

Ürünleri Görüntülemek için Lütfen Uygun Bir Kategori Seçin...

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....