Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea çizilmeye karşı

ÇİZİLMEYE KARŞI DAYANIKLI polyurea

Özel katkıların karıştırılması ile PANADUR poliüre ile kaplama çizilmeye karşı yüksek dayanım kazanır. Optik olarak göze çarpan çizikler ve yüzey hataları en aza indirilir ve sürekli olarak engellenir. PANADUR kaplamalı ürünlerin kullanım süresi daha yüksektir ve esaslı mukavemet kazanır.

Avantajlar:

  • Yüzeylerin daha yüksek kullanım ömrü
  • Aşınmaya  karşı daha yüksek dayanım

Çevre ile ilgili hususlar:

  • Hurdaya çıkan ürünlerin azaltılması
  • Kullanım sürelerinin uzamasıyla maliyetten tasarruf

 

  • Filtre
  • Arama

Ürünleri Görüntülemek için Lütfen Uygun Bir Kategori Seçin...

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....