Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea Alev azaltıcı

Polyurea Sağlığa ve çevreye zarar vermeyen alevden koruyucu malzemelerle en verimli yangından korunma şeklini sunmaktadır. Alevlenme sırasında bir oksit tabaka oluşur bu da altındaki malzemeyi/modülü korur. Alev kısa süre sonra kendiliğinden söner. Yangının ilerlemesi bu sayede önlenir ve aşağıdaki yangın hasarlarına karşı önleyici tedbir alınmış olur. Ürün, DIN EN 13501-1 (eski: B2), UL 94-V0 ve DIN 5510-2'ye göre sertifikalandırılmıştır.

Avantajlar:

  • Malzemelerin aleve karşı korunması
  • Yangına karşı koruma
  • Sağlığa zararlı maddeler içermez

Çevre ile ilgili hususlar:

  • Halojensiz

  • Filtre
  • Arama
yangın kapısı polyurea kaplama

Alev azaltıcı Polyurea kaplama

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....