Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea beton için

2K Polyurea, belirli primerlerin kullanılması sayesinde, neredeyse tüm yüzeylere, tabii ki duvar veya zemin gibi beton yüzeylere de yapışır. Kaplama ile işlemden geçirilen yüzeyler dikişsiz ve derzsiz olarak mühürlenir. Yüzey ve muhtemel küçük delikler veya gözenekler kapanır. Suyun veya donun nüfuz etmesiyle oluşabilecek iklimsel hasarlar önlenir. Aşınmaya karşı yüksek direnç beton yüzeylerde (örn. endüstriyel zeminlerde) aşınma derecesini azaltır. İdeal uygulama alanı bu anlamda, yüzme havuzlarının veya diğer su yüzeylerinin kaplanmasıdır.

Avantajlar:

  • İki katmanlı yapı sayesinde zaman tasarrufu (Astarlama ve ITC)
  • ITC sertliği bireysel olarak ayarlanabilir
  • Talep üzerine değişik kullanım süreleri temin edilebilir
  • Klorlu yüzme havuzu suyuna karşı yüksek dayanım, aynı zamanda çok az renk değişimi gerçekleşir

Çevre ile ilgili hususlar:

  • Solventsiz (organik solventler içermez)
  • Uzun ömürlü

  • Filtre
  • Arama

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....