Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea İnşaat endüstrisi için

Düz çatılar ve endüstriyel zeminler aşırı derecede mekanik ve iklimsel zorlanmalara maruz kalmaktadır. Yüzeylerin dikişsiz ve derzsiz olarak kaplanması ve küçük deliklerin de Polyurea ile kapatılması, içeri giren suya karşı ideal koruma sağlar ve iklim hasarlarına karşı önleyicidir. Polyurea'nın yüzey yapışması ve inşaat izolasyonu için uygunluğu DIN 18533 ve DIN 18535'e göre belgelenmiştir.

Atıksu kanallarının, biyogaz tesislerinin  sızdırmaz hale getirilmesi için Polyurea, JGS sıvılarına karşı dayanımı açısından sertifikalandırılmıştır.

Avantajlar:

  • Volümetrik karışım oranı 1:1
  • İklime aşırı dayanıklı
  • Bir adımda yüksek tabaka kalınlıkları elde edilebilir

Çevre ile ilgili hususlar:

  • Daha uzun bakım aralıkları
  • Daha az malzeme kullanımı
  • Solvent içermez

  • Filtre
  • Arama

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....