Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Polyurea Tekne imalatı için

Polyurea, tekne, yat ve gemilerin kalıplarını hazırlamak için olağanüstü elverişlidir. In-Mould-Coating-Yöntemi (IMC) ile gövdeler, güverte kapakları, kaplamalar ve oturma yerleri, bunların yüzeyleri, şekil özelliklerine göre çok parlak, mat veya strüktürize edilerek imal edilebilir. Yüzeylerin onarım veya bakım sonrasında tekrar Polyurea ile kaplanması mümkündür.

Avantajlar:

  • Biyosit içermediği için gemi gövdesi su içerisinde temizlenebilir.
  • Çürüme önleyici özelliği sayesinde fonksiyonel yüzeyler düzenlenebilir
  • Bakım maliyetlerinin düşürülmesi

Çevre ile ilgili hususlar:

  • Teknelerin ve gemilerin bakım aralıkları uzar
  • Oda sıcaklığında sertleşme gerçekleştiği için önemli enerji verimliliği
  • Solvent içermez
  • Biyozit içermez

  • Filtre
  • Arama

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....