Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Polyurea nedir hammadde tanımı PDF Yazdır e-Posta
Bilgi Bankası
Çarşamba, 12 Şubat 2014 14:00

PDA Polyurea Alifatik ve Aromatik olarak kısa sürede kuruma özelliğine sahip solvent içermeyen kaplama hammaddesidir.Polyurea  1:1 oranlayıcı makineler ile sprey olarak kullanılıp ve metal,beton,ahşap ve diğer önerilen yüzeylere uygulanılabilen esnek yapısı ile son teknoloji kaplama malzemesidir.

Polyurea, oldukça çok yönlü bir kimyasal işleme maddesidir, bu madde endüstriyel ve günlük uygulamalarda ölçüt olarak gittikçe daha yaygın kullanılır hale gelmiştir. Solvent içermeyen, UV mukavemetli ve saniye hızındaki işleme süresi ile polyurea ihtisas çevrelerinde hemfikir olarak geleceğin kaplama maddesi olarak kabul görmektedir.

Polyurea, plastikler ve metaller üzerindeki mükemmel yapışma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca yüzde 100 UV mukavemetliğe, aşırı esnekliğe, çok iyi aşınma dayanıklılığına ve azami ısıya karşı dayanıma sahiptir.

Bu şekilde polyurea özellikle de kalite açısından en iddialı ve aşırı uzun kullanım süresine göre tasarlanmış endüstriyel ürünlerin yüzey kaplaması olarak olmazsa olmazdır.

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....