Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Polyurea Hammadde özellikleri PDF Yazdır e-Posta
Bilgi Bankası
Salı, 19 Kasım 2013 12:00

En zorlu koşullar için Polyurea Kaplama.

PDA polyurea sistemleri, sert ve pürüzlü alt zeminlerin dikişsiz derzsiz yüzey korumaları için olağanüstü uygundur. Sıradışı özellikleri sayesinde sistem çözümleri rüzgar enerjisi sektöründe, gemi imalatında, otomobil sanayinde, inşaat veya çelik imalatında, taşıma sektöründe ve özellikle dayanıklılığın ve ürünün uzun kullanım süresinin çok önemli olduğu her alanda kullanılabilir.

Polyurea işleme maddesi içinde var olan endüstriyel olanaklar neredeyse sınırsızdır: PDA bu potansiyeli size sunmaktadır.

polyurea teknik bilgi

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....