Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Polyurea Hammadde teknik özellikler PDF Yazdır e-Posta
Bilgi Bankası
Pazartesi, 03 Şubat 2014 14:20

 

  • Solvent içermez
  • Yüksek mekanik direnç
  • Çok yüksek esneklik
  • Çok kısa sertleşme süresi
  • İşlemeye hızlı devam edilebilirlik
  • Uzun süre üzerinde tekrar çalışılabilir
  • Kimyasallara karşı yüksek dayanım
  • Karışım oranı 100 : 100 volumetrik
  • Organik kalay, kromat veya diğer ağır metal içerikli bileşikleri içermez

İşleme metotları Sabit (100 : 100 vol.) veya değişken karışım oranlı 2K Sistemi gerekli Karışım oranı volumetrik 100 : 100  Karışım oranı gravimetrik talep üzerine temin edilebilir İşleme için sıcaklık aralığı 10 ila 35 °C arası ortam sıcaklığı  Kaplama için izin verilen yüzey sıcaklıkları 10 ila 35 °C arası (Yoğuşmayı önlemek için mümkün olduğu kadar ortam sıcaklığı ile aynı olmalı!) İşleme sırasında izin verilen amin bileşenleri (kap sıcaklığı) malzeme sıcaklığı 30 ila 80 °C aralığında  İşleme sırasında izin verilen Sertleştirici  malzeme sıcaklığı 30 ila 80 °C aralığında İşleme için tavsiye edilen bileşen basıncı >= 120 bar Bileşenler karışımının sarfiyatı yakl. 1 kg/m² (1 mm tabaka kalınlığı)

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....