Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
PDA Polyurea Hakkımızda

PDA polyurea yüzey kaplama sistemleri sunmaktadır. PDA  çözümler ile ve yenilikçi, çevre dostu endüstriyel iş ortağı  olarak zengin ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir.Müşterilerimize ürünlerimizin detayları ve kullanımı hakkında bilgiler anında aktarılmaktadır. PDA piyasa koşullarına göre rekabet ederken hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi yasal kurallar çerçevesinde hareket ederek hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.


Bu amaç ve şevkle hedefimiz hizmetlerini hatasız tamamlayan, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya ulaşmaktır.PDA ulusal ve uluslararası arenada lider firmalar ile iş ortaklığı yapmaya devam etmektedir.

PDA aynı zamanda Almanya Halberstadt şehrinde kurulu Panadur firmasının standart üretimi ve aynı zamanda projeye göre yüksek kalitede üretimini yaptığı Polyurea Hammaddeyi başta Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere satışını gerçekleştirmektedir.

Firmanızla birlikte başarmanın getireceği mutluluğu paylaşmak dileğiyle  …

Çok yönlü iş ortağı.

PDA Polyurea, çok yönlü projelerinizi hayata geçirmek için yenilikçi iş ortağı olarak yanınızda yer alır. Polyurea hammadde satışlarımızla özel taleplerinizi hızlı ve hedef odaklı olarak çözebilecek konumdayız.

PDA Polyurea, sistemi modülarite ve esneklik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.  Renk çeşitliliğini ve işlevselliği mükemmel biçimde birleştirmekte ve bu sayede çok çeşitli malzeme ve yüzey yapıları için kullanılabilmektedir.

PDA Polyurea sistemi ile yaratıcılığınızda sınırlar kaldırılmaktadır.

polyurea hammadde

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....